Strony

wtorek, 5 kwietnia 2011

" I love spring " - wiosenna zabawa.

Zostałam zaproszona przez naszą szacowną blogowiczkę - Elle, do zabawy wiosennej. Tematem zdjęć jest oczywiście nasza kochana wiosna. Zabrałam się więc najpierw do przemyśleń a potem do pracy nad tematem "I love spring". 

***
Moja prywatna wiosna kojarzy mi się z oczekiwaniem na pąki powojnika. Co roku, z uporem maniaka, sadzę te piękne krzewy na balkonie i starannie owijam na zimę. Jednak dopiero pierwszy raz, ku mojej wielkiej radości, udało się im przetrwać. 
 Zapraszam na efekty. 








A do zabawy - foto:"I LOVE SPRING " 
zapraszam: 
  Soňa  z http://lavickovasona.blogspot.com/
oraz
Ola_83 z http://mojemiejcenaziemi.blogspot.com/

***
 pozdrawiam



czwartek, 31 marca 2011

Słonecznie i ciepło.

Słońce już pięknie zagląda przez moje okna. Jest jaśniej i weselej. Wszytko się zmienia. Niedługo zasadzę pierwsze kwiaty na balkonie - oj,już się nie mogę doczekać.

***




   I ZNOWU KWIECIEŃ :)

  Kwiecień ciepły, chłodny maj, mokry czerwiec, Boże daj.  
Kwiecień co deszczem rosi, wiele owoców przynosi. 
Kwiecień gdy deszczem plecie, maj ustroi w kwiecie. 
Kwiecień ciepły, mokry maj, będzie żyto jako gaj.
 Pogody kwietniowe, słoty majowe.  
Sprzyja nam rok, gdy kwiecień wilgotny, 
nie bardzo słotny. 

***



wtorek, 22 marca 2011

Hej wiosenko !!!

... i nadeszła tak bardzo oczekiwana, upragniona, utęskniona, ciepła radosna, kolorowa i pachnąca, świeżutka.

***
WIOSNA
WIOSNA    wiosna    WIOSNA
WIOSNA   wiosna  WIOSNA  wiosna  WIOSNA  WIOSNA

    
***
z wiosennymi uśmiechami:




czwartek, 17 marca 2011

Tyle radości ...

Czasem mamy gorszy dzień. Jest nam źle, ot tak, bez konkretnego powodu. Czasem mamy swoje większe kłopoty i zamykamy swoje wnętrze na klucz, aby nikt nie miał do niego dostępu. Ja muszę taki czas przeczekać. Ale czasem bywa inaczej. Czuwa nad nami jakiś dobry duszek, który pomaga zmienić taki stan rzeczy. I wtedy, dziwnym zrządzeniem losu, zdarza się coś, co przywraca humor, uśmiech na twarzy i wiarę w to, że przecież świat jest kolorowy...

***

Dostałam pocztą, pierwszy w życiu prezent - niespodziankę! Wykonała go,specjalnie dla mnie, ciepła memu sercu (choć nie znana osobiście) osoba. Poświęciła swój czas i zrobiła coś wyjątkowego, specjalnie dla mnie - piękne serce od serca.
Jestem oczarowana i ze smutków uleczona.

MARGONIU - DZIĘKUJĘ 







***

z uśmiechami:


poniedziałek, 14 marca 2011

Wiosenne przebudzenie

Tak, tytuł sam mówi za siebie. Budziłam się z letargu zimowego dość długo. Jednak czas już wstawać, uśmiechać się do życia i cieszyć taką piękną pogodą, jak  dziś. W powietrzu czuć już wiosenne zapachy i radość budzącej się do życia przyrody. 

***

Zapraszam na pierwsze kolory wiosny w moim domu.




***

z wiosennymi uśmiechami:


specjalną dedykacją 
dla
MARGO


poniedziałek, 10 stycznia 2011

Jeszcze w świątecznym klimacie.

Z każdym dniem oddalamy się od świątecznej atmosfery. Zaczynamy radośniej i intensywniej myśleć o słońcu, ciepłych dniach i  zbliżającej się wiośnie. Dlatego, to już będą moje ostatnie wspomnienia świąteczne. 

***

Zapraszam i byle do wiosny...















***

z ciepłymi uśmiechami


wtorek, 4 stycznia 2011

Świąteczny czas.

Jak zawsze przedświąteczny czas zabiegany i zahukany. A potem chwila dobrego, miłego i radosnego szybko mija. Za czym się obejrzałam już nastał Nowy Rok. Mam wielką nadzieję,że będzie dla nas wszystkich lepszy od poprzedniego, że czeka nas wiele wspaniałych niespodzianek, pozytywnych emocji i że przyniesie tyle dobrego aby starczyło na obdarowanie wszystkich, którzy tego potrzebują.

***
Żeby ta magiczna chwila Bożego Narodzenia została na dłużej w naszych sercach i w pamięci, zapisałam kilka ujęć w kadrze obiektywu.


















***

Ciepło ściskam: