Zostałam zaproszona przez naszą szacowną blogowiczkę - Elle, do zabawy wiosennej. Tematem zdjęć jest oczywiście nasza kochana wiosna. Zabrałam się więc najpierw do przemyśleń a potem do pracy nad tematem "I love spring".
***
Moja prywatna wiosna kojarzy mi się z oczekiwaniem na pąki powojnika. Co roku, z uporem maniaka, sadzę te piękne krzewy na balkonie i starannie owijam na zimę. Jednak dopiero pierwszy raz, ku mojej wielkiej radości, udało się im przetrwać.

A do zabawy - foto:"I LOVE SPRING "
zapraszam:
Soňa z http://lavickovasona.blogspot.com/
oraz
Ola_83 z http://mojemiejcenaziemi.blogspot.com/
***
pozdrawiam









































