Strony

sobota, 20 sierpnia 2011

Balkon sierpniowy .


Nareszcie zawitało do nas trochę słońca i od razu zrobiło się przyjemniej. Teraz na moim balkonie królują niecierpki, rozpanoszyły się bluszcze, powój wilec oplata latarenkę a  rozchodnik tylko patrzeć jak rozkwitnie różowym kwiatostanem  . Tylko szkoda,że tak mało ciepła było tego lata i że jest już coraz bliżej jesieni...

***
Wiadomość z ostatniej chwili:
a jednak nie obyło się dzisiaj bez burzy
i deszczu.

***
z serdecznymi uśmiechami:

poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Koszyczki na czasopisma .

Moim nowym nabytkiem są koszyczki. Myślałam o takich od jakiegoś czasu i wreszcie mam! Nie dość, że są funkcjonalne i ładne, to jeszcze pełnią dodatkową rolę. Zgrabnie zasłaniają nielubiane przeze mnie kaloryfery. Bardzo poręczne i przydatne na drobiazgi oraz czasopisma. 

***
Zobaczcie sami:)

***
miłego tygodnia:czwartek, 11 sierpnia 2011

Po błękitnym liftingu .


I już po remoncie. Pokoik córki zawsze miał odcienie błękitu, nawet kiedy nie były one tak modne jak dziś. Ale wszystko było już zakurzone i nadgryzione "ząbkiem" czasu. Dlatego, pora była już najwyższa coś z tym zrobić.Wszystko udało mi się wykonać własnoręcznie. No, może z wyjątkiem wiercenia dziur na półki:). Pomalowałam ściany, kaloryfer, nowy blask uzyskała stara szafa (o niej może w innym poście). Powstał nowy kącik pracy z nowym stolikiem i półkami. Na podłogę, wypatrzyłam idealny dywanik na pchlim targu. I w końcu pożądany efekt został osiągnięty. Na szczęście, ku zadowoleniu córki.

***
Zapraszam.

 Nawet klamerki-kurki też poszły w wielki błękit, 
oczywiście po mojej ingerencji ;)***środa, 10 sierpnia 2011

Kwiat kurkumy .

Ech... Kiedy wstałam rano, zapowiadał się miły słoneczny dzień. Ale nic bardziej złudnego! Za czym się obejrzałam, nadeszły ciemne chmury i teraz, pozostaje znowu czekać na deszcz.
***
Dla osłody dnia, pokażę  Wam kochani, piękne, wysmukłe, wysokie na metr kwiaty kurkumy. Zagościły u mnie w domu na chwilę. Będą , mam nadzieje, miłym prezentem dla obdarowanej osoby.

  ***

Na koniec, przesyłam specjalne podziękowania dla autorki bloga http://aleja57blog.blogspot.com/ 
która to obdarowała mnie wyjątkowym i zaszczytnym wyróżnieniem. Serdeczne dziękuję, bo jest to dla mnie powód do dumy i radości.
Pozdrawiam Cię Ciepło Alejko:)


  


***
z ciepłymi serdecznościami: